hotel360_1Template - en to fr_FR translation catalogue (5 entries)

en: Prenota ora
fr_FR: Réserver

en: Sconto
fr_FR: Réduction

en: Prenota offerta
fr_FR: Offre du livre

en: Scopri di più
fr_FR: Pour en savoir plus

en: Contattaci
fr_FR: Contact
